Satilik Bar/Restoran/Gece kulübü, Gili Air Island near Bali, West Nusa Tenggara, Endonezya, Gili Air, Gili Indah, Pemenang NTB

Satilik - Cod. 37522

  • Tipoloji: Bar/Restoran/Gece kulübü
  • Bölge: 500 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 500m2

Satılık, yılın en iyi fırsatı, güzel Gili Air'de zarif ve güçlü bir şekilde inşa edilmiş yepyeni bir restorandır. Restoran, eksiksiz olanaklarla havadar bir 500 metrekarelik arsada bir havuz bahçesi salonuna sahiptir:
* Yüzme havuzu
* mutfak
* bar
* Ahşap kesme çatılı, 9 x 10 metre büyük bir joglo çok şık
* personel odası x 2
* misafir banyosu x 2
* personel duşları x 1
* stok odası
* Jeneratör odası
Bu restoranın inşaatı, en kaliteli malzemeler ve temel ile Mart 2018'de tamamlandı. Sadece joglo'ya duvarlar ekleyerek özel havuzlu bir villaya da kolayca dönüştürülebilir.
Bu satış, yalnızca Freehold Statüsü ile arazi ve bina içindir. Tüm binaları, bahçeyi ve makine ile yüzme havuzunu içerir. Restoran eşyalarını veya mobilyalarını içermez. Ayrıca markamızı veya şirketimizi içermez. Gili Air, Bali'den daha yüksek satış geliri ile mutfak ve konaklama işletmeleri için daha büyük bir geleceği olan harika bir yerdir.
Restoranın konumu, Sunset Bulvarı’nın ana yolu üzerindeki Sunset Plajı’na yalnızca 200 metre mesafededir. Tesis Javanese tarzı giriş kapısı ile çevrilidir (bu satışa kadar açıktır ve açıktır).
Kişisel şartlar nedeniyle hızlı satış için çok düşük fiyatlı. Arazi fiyatı artı binaların maliyeti bizim için ne soruyor. Gili adalarında kamyon, tekne, at arabası ve porter maliyetleri nedeniyle inşa edilmesi son derece maliyetli ve karmaşıktır, bu yüzden kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB